Świetnie trafiłeś – oferta YOUR DREAM jest wprost idealna!

Czeka na Ciebie niezapomniany dzień, który rozpoczniesz długą przejażdżką quadami po pustyni. Nasi specjaliści zadbają o to, żebyś został pustynnym rajdowcem!

Dotrzesz do wioski beduińskiej, gdzie skosztujesz wyjątkowej herbaty przygotowanej przez tubylców, a następnie przez pół godziny będziesz mieć możliwość podziwiania pustynno – górskich krajobrazów z grzbietu wielbłąda! Nieziemskie zdjęcia z wakacji gwarantowane! :)

Po pustynnych przygodach przewieziemy Cię do portu, gdzie rozpoczniemy rejs statkiem w kierunku wyspy TIRAN. W rejonie tej wyspy rozciągają się bajeczne rafy koralowe – i tak z południa na północ to: Gordon, Thomas, Woodhouse i Jackson. Pisali o nich już XIX- wieczni brytyjscy podróżnicy, oni też pierwsi sporządzili mapę owego obszaru i nadali im powyższe nazwy.

W miejscu tym nawet najbardziej wytrawni nurkowie znajdą pole do popisu, gdyż głębokość wody dochodzi nawet do 1.800 metrów, a woda jest krystalicznie czysta i przejrzysta.

W trakcie rejsu znajdziesz czas na odpoczynek, kąpiel słoneczną oraz wyśmienitą zabawę z naszą załogą! Skosztujesz również pysznego, orientalnego posiłku (obiad oraz napoje ciepłe i zimne wliczone są w cenę wycieczki). Umożliwimy Ci podwodne zwiedzanie najpiękniejszych raf w okolicach Sharm El Sheikh, zwieńczone snorkelingiem u wybrzeży wyspy TIRAN.

 

Czy można wymarzyć sobie lepszy dzień na wakacjach?!

Wycieczka YOUR DREAM odbywa się codziennie – zapraszamy!

 

KOSZT:

- Quad jednoosobowy: 45 $

- Quad dwuosobowy ; 75 $

- Dzieci do 4 roku życia gratis

*Za dodatkową opłatą (5 $) w porcie istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu do snorkelingu.

*Możliwość zakupienia chusty przed jazdą kładami na miejscu

 

Obiad oraz napoje ciepłe i zimne w cenie wycieczki.

Cena obejmuje transport z hotelu oraz powrót.

 

CO ZABRAĆ:

- okulary

- chustę do okrycia się typu „arafatka”

- wygodne obuwie

- strój do pływania i opalania

- ręczniki

- sprzęt do snorkelingu

 

YOUR DREAM

25 listopada 2019

Media Społecznościowe

O nas

Nasze biuro podróży posiada zezwolenie od Ministerstwa Turystyki w Egipcie (LICENCJA i UBZPIECZENIE!). I mówimy dobrze po polsku, mamy bardzo duże doświadczenie w świadczeniu usług turystycznych dla Polaków.

Sharm El-Sheik

Tel.: Egipt: +201 114 573 935 (Gafeer)

Viber lub WhatsApp lub SMS

Tel.: Polska +48 791 657 735

Kontakt - Mówimy po polsku!

Biuro Wycieczek Fakultatywnych i TaxiBus w Sharm El Sheikh   KONTAKT: Tel. polski: +48 602-805-671. Tel. Egipt: +201 114 573 935 (Viber, WhatsApp, SMS) - j. polski - Spotkanie obok Państwa hotelu, 24/7 - Zezw. Min. Turystyki Egiptu (+ Ubezp. !)