Organizator

Przez blisko 18 lat zbierania doświadczenia z turystami przyjeżdżającymi do nas zwiedzać ziemię faraonów, nauczyliśmy się odpowiadać na ich potrzeby i doskonale się z nimi rozumieć. 

Szczególnie upodobaliśmy sobie Polaków.

W końcu zapadła decyzja, że chcemy stworzyć coś nowego, wyjątkowego, co będzie odpowiadało potrzebom powracających do nas polskich przyjaciół. W ten sposób powstało biuro SABA SAFARI.

Działamy na rynku od 2007 roku i poprzez wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa najlepszą ofertę. Biuro działa na terenie Sharm El Sheikh, oferując dla Państwa szereg wycieczek morskich, pustynnych i nastawionych na zwiedzanie nie tylko na lokalnym terenie, ale całego Egiptu, Izraela oraz Jordanii.

Gafar

Do swojej pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, bo kochamy to, co robimy!

Zawsze dbamy o Wasze bezpieczeństwo, posiadamy wszelkie potrzebne zezwolenia od Ministra Turystyki w Egipcie, dlatego wszystkie organizowane dla Was wyprawy objęte są licencją oraz ubezpieczeniem.

Wybierając się na wycieczki z naszym biurem nie musisz martwić się, że nie będziesz mógł się porozumieć, albo nie będziesz wiedział o czym mówi przewodnik.

Nasza załoga mówi płynnie po polsku, a usługi oferowane są specjalnie dla Polaków. Po wielu pobytach w Polsce również znamy i cenimy polską kulturę.

Za nasze zaangażowanie najlepszą nagrodą jest dla nas zawsze powracanie do nas ponownie naszych zadowolonych klientów!

Firma SABA SAFARI zapewnia najwyższą jakość obsługi klienta. Nie musisz obawiać się dodatkowych opłat, jeśli takowe nie znajdują się w opisie wycieczki. ZERO dodatkowych kosztów i niemiłych niespodzianek. Jesteśmy najtańszym w odniesieniu do jakości oferowanych usług biurem turystycznym działającym na rynku od wielu lat.

Zwiedzaj z nami, baw się, exploruj, poznawaj i nie przepłacaj!

My zajmiemy się resztą tak, aby w Twojej głowie pozostały tylko niesamowite wspomnienia. ODDAJ SIĘ W RĘCE SPECJALISTÓW OD SPEŁNIANIA MARZEŃ!

KIM JESTESMY

Media Społecznościowe

O nas

Nasze biuro podróży posiada zezwolenie od Ministerstwa Turystyki w Egipcie (LICENCJA i UBZPIECZENIE!). I mówimy dobrze po polsku, mamy bardzo duże doświadczenie w świadczeniu usług turystycznych dla Polaków.

Sharm El-Sheik

Tel.: Egipt: +201 114 573 935 (Gafeer)

Viber lub WhatsApp lub SMS

Tel.: Polska +48 791 657 735

Kontakt - Mówimy po polsku!

Biuro Wycieczek Fakultatywnych i TaxiBus w Sharm El Sheikh   KONTAKT: Tel. polski: +48 602-805-671. Tel. Egipt: +201 114 573 935 (Viber, WhatsApp, SMS) - j. polski - Spotkanie obok Państwa hotelu, 24/7 - Zezw. Min. Turystyki Egiptu (+ Ubezp. !)