Poznaj moc słynnej arabskiej nocy w trakcie wieczoru beduińskiego!

Zabierzemy Was popołudniową porą na pustynię do wioski beduińskiej, gdzie będziecie mieli okazję przekonać się o gościnności tych ludzi oraz zakosztujecie ich odmiennej kultury. Następnie wszyscy uczestnicy będą mieli okazję przekonać się jak to jest podziwiać przepiękne pustynne i górskie krajobrazy z grzbietu wielbłąda. Brzmi dobrze? To jednak nie koniec!

Kolejnym punktem programu będzie pyszna kolacja w namiocie beduińskim, podczas której oglądać będziemy orientalne show i występy egipskiego folkloru, derwiszy, tańców brzucha, pokazów węży oraz pokazów ogniowych.

W trakcie kolacji możesz skorzystać z wersji standardowej, gdzie posiłek zjesz w formie szwedzkiego stołu w namiocie lub poczuć się jak prawdziwy sułtan i wybrać wersję VIP, gdzie posiłek zjesz w górnej loży serwowany na gorącym, ozdobnym grillu z dodatkowymi rozmaitościami. Uczta dla podniebienia!

Na wieczór beduiński zapraszamy codziennie!

 

KOSZT:

Wersja standardowa: 25 $

Wersja VIP : 35 $

  • Dzieci do 4 roku życia gratis
  •  

Woda, soft drink i herbata w obu wersjach także wliczone w cenę

 

WIECZÓR BEDUIŃSKI

26 listopada 2019

Media Społecznościowe

O nas

Nasze biuro podróży posiada zezwolenie od Ministerstwa Turystyki w Egipcie (LICENCJA i UBZPIECZENIE!). I mówimy dobrze po polsku, mamy bardzo duże doświadczenie w świadczeniu usług turystycznych dla Polaków.

Sharm El-Sheik

Tel.: Egipt: +201 114 573 935 (Gafeer)

Viber lub WhatsApp lub SMS

Tel.: Polska +48 791 657 735

Kontakt - Mówimy po polsku!

Biuro Wycieczek Fakultatywnych i TaxiBus w Sharm El Sheikh   KONTAKT: Tel. polski: +48 602-805-671. Tel. Egipt: +201 114 573 935 (Viber, WhatsApp, SMS) - j. polski - Spotkanie obok Państwa hotelu, 24/7 - Zezw. Min. Turystyki Egiptu (+ Ubezp. !)