Chcesz przeżyć wieczór jak z baśni tysiąca i jednej nocy? Ta propozycja jest dla Ciebie!

Zabierzemy Cię późnym popołudniem na pustynię, gdzie quadami wybierzemy się do wioski beduińskiej, a tam na rozgrzewkę zaczniemy od półgodzinnej jazdy na wielbłądach w promieniach zachodzącego słońca. Czujesz już ten klimat, prawda?

To jednak nie koniec! Następnie zabierzemy Cię do namiotu beduińskiego, gdzie w trakcie pysznej, orientalnej kolacji dodatkowo możesz podziwiać Oriental Show, czyli egipski folklor, tanourę, taniec brzucha, pokazy węży oraz pokazy ogniowe. Wrażenia nie do zapomnienia!

W trakcie kolacji możesz skorzystać z wersji standardowej, gdzie posiłek zjesz w formie szwedzkiego stołu w namiocie lub poczuć się jak prawdziwy sułtan i wybrać wersję VIP, gdzie posiłek zjesz w górnej loży serwowany na gorącym, ozdobnym grillu z dodatkowymi rozmaitościami. Uczta dla podniebienia! Woda, soft drink i herbata w obu wersjach także wliczone w cenę.

Czas trwania wycieczki około 2 godziny.

 

KOSZT:

- Quad jednoosobowy wersja standard: 25 $

- Quad dla dwóch osób wersja standard: 40 $

- Quad jednoosobowy wersja VIP: 35 $

- Quad dla dwóch osób wersja VIP: 50 $

 

CO ZABRAĆ:

- okulary

- chustę do okrycia się typu „arafatka”

- wygodne obuwie

Możliwość zakupu chusty oraz okularów na miejscu.

 

QUADY + ORIENTAL SHOW + WIELBŁĄDY

26 listopada 2019

Media Społecznościowe

O nas

Nasze biuro podróży posiada zezwolenie od Ministerstwa Turystyki w Egipcie (LICENCJA i UBZPIECZENIE!). I mówimy dobrze po polsku, mamy bardzo duże doświadczenie w świadczeniu usług turystycznych dla Polaków.

Sharm El-Sheik

Tel.: Egipt: +201 114 573 935 (Gafeer)

Viber lub WhatsApp lub SMS

Tel.: Polska +48 791 657 735

Kontakt - Mówimy po polsku!

Biuro Wycieczek Fakultatywnych i TaxiBus w Sharm El Sheikh   KONTAKT: Tel. polski: +48 602-805-671. Tel. Egipt: +201 114 573 935 (Viber, WhatsApp, SMS) - j. polski - Spotkanie obok Państwa hotelu, 24/7 - Zezw. Min. Turystyki Egiptu (+ Ubezp. !)