Biuro Wycieczek Fakultatywnych i TaxiBus w Sharm El Sheikh   KONTAKT (Viber, WhatsApp, SMS) Tel.Egipt: +201 114 573 935 (j.polski !);
Tel.: PL +48 791 657 735
Spotkanie obok Państwa hotelu, 24/7 Zezw. Min. Turystyki Egiptu (+ Ubezp. !)

WIECZÓR BEDUIŃSKI


Poznaj moc słynnej arabskiej nocy w trakcie wieczoru beduińskiego!


Zabierzemy Was popołudniową porą na pustynię do wioski beduińskiej, gdzie będziecie mieli okazję przekonać się o gościnności tych ludzi oraz zakosztujecie ich odmiennej kultury. Następnie wszyscy uczestnicy będą mieli okazję przekonać się jak to jest podziwiać przepiękne pustynne i górskie krajobrazy z grzbietu wielbłąda. Brzmi dobrze? To jednak nie koniec!

Kolejnym punktem programu będzie pyszna kolacja w namiocie beduińskim, podczas której oglądać będziemy orientalne show i występy egipskiego folkloru, derwiszy, tańców brzucha, pokazów węży oraz pokazów ogniowych.

W trakcie kolacji możesz skorzystać z wersji standardowej, gdzie posiłek zjesz w formie szwedzkiego stołu w namiocie lub poczuć się jak prawdziwy sułtan i wybrać wersję VIP, gdzie posiłek zjesz w górnej loży serwowany na gorącym, ozdobnym grillu z dodatkowymi rozmaitościami. Uczta dla podniebienia!

Na wieczór beduiński zapraszamy codziennie!

CENA:

  1. Wersja standardowa: 20 $
  2. Wersja VIP : 30 $
UWAGA!
Woda, soft drink i herbata w obu wersjach także wliczone w cenę.