Biuro Wycieczek Fakultatywnych i TaxiBus w Sharm El Sheikh   KONTAKT (Viber, WhatsApp, SMS) Tel.Egipt: +201 114 573 935 (j.polski !);
Tel.: PL +48 791 657 735
Spotkanie obok Państwa hotelu, 24/7 Zezw. Min. Turystyki Egiptu (+ Ubezp. !)

SO BLUE

Któż z nas nie słyszał o malowniczych rafach i błękitnych głębiach BLUE HOLE, morskiej studni powstałej wyniku uderzenia meteorytu o głębokości 102 metrów, słynnej chociażby z filmów Nationale Geographic? Nie łatwo jest znaleźć miejsce piękniejsze i bogatsze w morskich głębinach. Ta wycieczka oprócz tych rozmaitości oferuje znacznie więcej!

Odbierzemy Cię z hotelu wczesnym rankiem i minibusem dojedziemy w okolice BLUE HOLE, gdzie czeka nas przejażdżka brzegiem morza na wielbłądach, na których dotrzemy do miejsca przeznaczonego na snurkowanie. Gwarantujemy, że to, co zobaczysz pod wodą przekroczy Twoje najśmielsze oczekiwania. Przepiękne podwodne ogrody z raf koralowych skrywających niezliczone bogactwa flory i fauny, której na dany moment staniesz się częścią.

Poczujesz jak ławice ryb opływają Cię wokół, jakbyś był jedną z nich. Brzmi bajecznie? Nie bez powodu to miejsce to stały punkt odwiedzany nawet wielokrotnie przez najbardziej wytrawnych nurków z całego świata. Nie możesz tego przegapić!

Po pierwszych podwodnych wojażach nadejdzie czas na pyszny, orientalny posiłek w restauracji nad brzegiem morza, po którym udamy się w rejs kameralną łódką po zatoce Aqaba w stronę Parku Narodowego Abo Galoum, gdzie czeka nas kolejna runda snorkelingu, tym razem w okolicach słynnego parku narodowego. Czy można chcieć jeszcze więcej? Pewnie! To jeszcze nie koniec wrażeń.

Pokrzepimy się tylko herbatką i popłyniemy dalej motorówką w kierunku Blue Lagoon, aby nacieszyć oko niesamowitymi widokami jasnoniebieskich wód i piaszczystych plaż, które przyniosą chwilę relaksu i wytchnienia podczas tego niesamowitego dnia.

Po tym wszystkim powrócimy łódką do Blue Hole, aby następnie udać się do centrum miasta Dahab, gdzie znajdziesz możliwość dokonania nietuzinkowych, egzotycznych zakupów. Przed drogą powrotną zaprosimy Cię na obiad do nadmorskiej restauracji przy plaży. Jedna wycieczka i tyle wrażeń – nie może Ciebie zabraknąć!

WSZYSTKO, czego dusza zapragnie! !

Wycieczka SO BLUE odbywa się codziennie – zapraszamy do kontaktu!

Warto zabrać ze sobą:

  • okulary
  • chustę do okrycia się typu „arafatka”
  • krem z filtrem UV
  • strój do pływania i opalania
  • ręczniki
  • sprzęt do snorkelingu

Za dodatkową opłatą w Dahab istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu do snorkelingu.

CENA:

  1. Dorośli: 45 $
  2. Dzieci: 35 $
UWAGA!
Posiłki w cenie wycieczki, cena nie obejmuje napojów.