Biuro Wycieczek Fakultatywnych i TaxiBus w Sharm El Sheikh   KONTAKT (Viber, WhatsApp, SMS) Tel.Egipt: +201 114 573 935 (j.polski !);
Tel.: PL +48 791 657 735
Spotkanie obok Państwa hotelu, 24/7 Zezw. Min. Turystyki Egiptu (+ Ubezp. !)

KANIONY : KOLOROWY + BLUE HOLE

Ta wycieczka to nie lada gratka dla miłośników pięknych widoków, aktywnego spędzania czasu i nieziemskich ujęć fotograficznych! Dwa kaniony - kamienny i podwodny – tego samego dnia!

Kolorowy kanion to miejsce, które paletą barw i obrazów zaczaruje każdego, natomiast Dahab i jego morskie głębie skrywane w Blue Hole to już istny podwodny raj! Niepowtarzalna okazja, aby obie te niesamowite atrakcje zobaczyć w trakcie jednej wycieczki!

Wyjazd rozpoczniemy stosunkowo wcześnie rano, odbierzemy Cię z hotelu jeepem i udamy się poprzez pustynne bezdroża prosto do Kolorowego Kanionu. Tam przeprowadzimy Cie przez to wyjątkowe miejsce trasą pomiędzy zwężającymi się skałami, tak aby wręcz poczuć otaczającą nas głębię kolorów i przedziwnych kształtów oraz wyjątkowych krajobrazów. Cała te sceneria aż prosi się o mnóstwo przeróżnych ujęć fotograficznych!

Po nacieszeniu naszych oczu i zmysłów Kolorowym Kanionem kolejnym punktem programu będzie przejazd do Dahab. Tam w restauracji nad brzegiem morza czekać nas będzie pyszny, orientalny posiłek.

Po zregenerowaniu sił nadejdzie czas na odkrywanie magii ukrytej w przejrzystych wodach Blue Hole. Bogactwo raf oraz mnogość występujących tam gatunków zwierząt to atrakcja nawet dla wytrawnych nurków ściągających tu z całego świata! Uwierz – nie dzieje się to bez powodu. Tego, co zobaczysz pod wodą w tym miejscu nie będziesz w stanie zapomnieć do końca życia!

Po tych wszystkich atrakcjach umożliwimy Ci troszeczkę odpoczynku w trakcie czasu wolnego, czy też dokonanie nietuzinkowych, orientalnych zakupów w centrum miejscowości Dahab. Wszystko wedle życzenia! Czy można spędzić piękniejszy dzień? Zapraszamy do kontaktu!

Wycieczka KANIONY : KOLOROWY + BLUE HOLE odbywa się codziennie – zapraszamy do kontaktu!

Warto zabrać ze sobą:

  • okulary
  • chustę do okrycia się typu „arafatka”
  • wygodne obuwie
  • strój do pływania i opalania
  • ręczniki
  • sprzęt do snorkelingu
Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu do snorkelingu.

CENA:

  1. Dorośli: 35 $
  2. Dzieci do lat 12: 25 $
UWAGA!
Obiad wliczony w cenę wycieczki – napoje we własnym zakresie, płatne dodatkowo.

 

Kolorowy Kanion:

 

Kanion BLUE HOLE (pod powierzchnią wody, zaznaczony strzałką):