Biuro Wycieczek Fakultatywnych i TaxiBus w Sharm El Sheikh   KONTAKT (Viber, WhatsApp, SMS) Tel.Egipt: +201 114 573 935 (j.polski !);
Tel.: PL +48 791 657 735
Spotkanie obok Państwa hotelu, 24/7 Zezw. Min. Turystyki Egiptu (+ Ubezp. !)

FUN DAY

FUN DAY to propozycja dla tych, którzy lubią korzystać z atrakcji, nie poświęcając zbyt wiele czasu na długie podróżowanie!
Bogactwa jednej z najpiękniejszych plaż w Egipcie oraz bliskie spotkanie z miejscowymi beduinami w zasięgu Twojej ręki!

Odbierzemy Cię z hotelu, aby zabrać naszych gości do osady beduińskiej na tradycyjną beduińską herbatę i pyszny orientalny obiad. Moc doznań smakowych gwarantowana!

Następnie zabierzemy Cię na jedną z najbardziej malowniczych plaż w Egipcie, która zachwyci Wasze oko mocą złota i błękitu – Adrenaline Beach Park. Tam w zależności od swojego wyboru możesz eksplorować podwodny świat raf koralowych, spróbować swoich sił w windsurfingu, popływać za łodzią motorowodną na bananie, czy skorzystać z kajaków i rowerów wodnych! Wedle życzenia!

Będziesz mieć również możliwość podpłynięcia motorówką na snorkeling u wybrzeży wyspy TIRAN i podziwiania jednej z najpiękniejszych raf koralowych na świecie! Fun day to gwarantowane niezapomniane wrażenia – słoneczny i zabawny dzień dla każdego!

Wycieczka FUN DAY odbywa się codziennie – zapraszamy!

Warto zabrać ze sobą:

  • okulary
  • chustę do okrycia się typu „arafatka”
  • wygodne obuwie
  • strój do pływania i opalania
  • ręczniki
  • sprzęt do snorkelingu


CENA:

  1. Osoba dorosła: 25 $
  2. Dzieci do 4 roku życia GRATIS
UWAGA!
Obiad oraz napoje ciepłe i zimne w cenie wycieczki.