Biuro Wycieczek Fakultatywnych i TaxiBus w Sharm El Sheikh   KONTAKT (Viber, WhatsApp, SMS) Tel.Egipt: +201 114 573 935 (j.polski !);
Tel.: PL +48 791 657 735
Spotkanie obok Państwa hotelu, 24/7 Zezw. Min. Turystyki Egiptu (+ Ubezp. !)

DAHAB SAFARI

Połączenie pustynnych wojaży jeepami wraz ze snurkowaniem wśród najpiękniejszych raf świata? Dlaczego nie ? Odbierzemy Was z hotelu około godziny 8 rano i jeepami udamy się do wioski beduińskiej, aby z tubylcami wypić herbatę, poznać ich zwyczaje oraz zakosztować typowo orientalnego świata.

Następnie udamy się do Dahab, gdzie czeka nas atrakcja w postaci jazdy na wielbłądach brzegiem Morza Czerwonego z widokami na górskie krajobrazy. Takiego zdjęcia nie może zabraknąć w Twoim albumie w wakacji! Punktem kulminacyjnym jest przejazd do kanionu Blue Hole, znanego z jednej z najpiękniejszych raf koralowych świata.

Tam umożliwimy Ci snorkeling i podziwianie tego podwodnego królestwa. To miejsce nie wyjdzie już z Twojej pamięci! Zaskoczy Cię przejrzyście czystą wodą, cudnymi rafami i setkami zwierząt opływającymi Cię dookoła... uwierz – tego nie da się zapomnieć!

Po wyczerpującym pływaniu zaprosimy Was na orientalny obiad w restauracji nad brzegiem morza. Po obiedzie zapewnimy Wam nieco czasu wolnego na własne rozrywki w centrum Dahab lub dokonanie nietuzinkowych, orientalnych zakupów. Planowany powrót do hotelu około godziny 17:00.

Brzmi genialnie? Przekonaj się na własnej skórze!

Wycieczka DAHAB SAFARI odbywa się codziennie – zapraszamy do kontaktu!

Warto zabrać ze sobą:

  • okulary
  • chustę do okrycia się typu „arafatka”
  • wygodne obuwie
  • strój do pływania i opalania
  • ręczniki
  • sprzęt do snorkelingu
Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu do snorkelingu w Blue Hole.

CENA:

  1. Dorośli: 30 $
  2. Dzieci do lat 12: 20 $
UWAGA!
Obiad wliczony w cenę wycieczki – napoje we własnym zakresie, płatne dodatkowo.