Biuro Wycieczek Fakultatywnych i TaxiBus w Sharm El Sheikh   KONTAKT (Viber, WhatsApp, SMS) Tel.Egipt: +201 114 573 935 (j.polski !);
Tel.: PL +48 791 657 735
Spotkanie obok Państwa hotelu, 24/7 Zezw. Min. Turystyki Egiptu (+ Ubezp. !)

ALL IN ONE – RAS MUHAMMAD AUTOKAREM+QUADY+WIELBŁĄDY OFERTA AUTORSKA

Baaaardzo długo myśleliśmy o tym jak skomponować dla Was dzień idealny… były rozmowy, testowaliśmy na sobie, doskonaliliśmy… i w końcu jest!

Coś z czego możemy być dumni! Połączenie odrobiny szaleństwa na quadach, pięknych górskich i pustynnych widoków, emocji związanych z tradycyjną jazdą na wielbłądach z walorami krajoznawczymi parku narodowego, nieziemsko błękitnych plaż i możliwości snurkowania w najpiękniejszych i najbardziej malowniczych rafach bogatych w niezliczoną florę i faunę i w dodatku bez wielogodzinnego podróżowania!


Ras Muhammad to najbardziej znany park narodowy w Egipcie. Jego sława nie wzięła się bez powodu! W jego wodach kryją się wspaniałe rafy koralowe, gdzie możesz podziwiać łącznie około 150 gatunków koralowców, ponad tysiąc gatunków ryb, sto gatunków jeżowców, 25 gatunków mięczaków i blisko 150 gatunków skorupiaków.

Jeśli będziesz mieć szczęście bywają tam także żółwie morskie i delfiny. Jeżeli rejsy łodzią to nie jest Twoja ulubiona rozrywka – od teraz tą wycieczkę oferujemy także autokarem! To jednak nie wszystko! Zrobimy co w naszej mocy, abyś na długo zachował w pamięci ten dzień!

Odbierzemy Cię z hotelu wczesnym rankiem i przewieziemy do naszej bazy, aby umożliwić Ci wyjazd na pustynne bezdroża quadem, którym dotrzesz do naszej zaprzyjaźnionej osady beduińskiej. Oczywiście nie może obejść się bez słynnej herbatki, po której dosiądziesz grzbietu wielbłąda i z tej perspektywy podziwiać będziesz pustynno – górskie krajobrazy w trakcie przejażdżki. Gwarancja nieziemskich widoków i przepięknych zdjęć z wakacji!

Po powrocie autobusem udamy się do Parku Narodowego Ras Muhammad, gdzie zjemy pyszny orientalny obiad, a następnie umożliwimy Wam snurkowanie w jednym z najbogatszych przyrodniczo i najpiękniejszych miejsc na świecie. Tego wszystkiego nie da się zapomnieć! Nie może Ciebie zabraknąć!

Wycieczka ALL IN ONE – RAS MUHAMMAD AUTOKAREM+QUADY+WIELBŁĄDY OFERTA AUTORSKA odbywa się codziennie – zapraszamy do kontaktu!

Warto zabrać ze sobą:

  • okulary
  • chustę do okrycia się typu „arafatka”
  • wygodne obuwie
  • strój do pływania i opalania
  • ręczniki
  • sprzęt do snorkelingu
Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu do snorkelingu.

CENA:

  1. Dorośli: 40 $
  2. Dzieci do lat 12: 30 $
UWAGA!
Uwaga! Na wycieczkę należy zabrać ze sobą paszport, nie ma jednak potrzeby wykupYwania płatnej wizy egipskiej.