Biuro Wycieczek Fakultatywnych i TaxiBus w Sharm El Sheikh   KONTAKT (Viber, WhatsApp, SMS) Tel.Egipt: +201 114 573 935 (j.polski !);
Tel.: PL +48 791 657 735
Spotkanie obok Państwa hotelu, 24/7 Zezw. Min. Turystyki Egiptu (+ Ubezp. !)

YOUR DREAM

Marzy Ci się spędzenie całego dnia, pełnego wrażeń, gdzie będziesz mieć okazję odkrywać uroki pustyni na Synaju w czasie jazdy na quadach i wielbłądach, ale nie ominą Cię również bogactwa skrywane w Morzu Czerwonym?

Świetnie trafiłeś – oferta YOUR DREAM jest wprost idealna!

Czeka na Ciebie niezapomniany dzień, który rozpoczniesz długą przejażdżką quadami po pustyni. Nasi specjaliści zadbają o to, żebyś został pustynnym rajdowcem! Dotrzesz do wioski beduińskiej, gdzie skosztujesz wyjątkowej herbaty przygotowanej przez tubylców, a następnie przez pół godziny będziesz mieć możliwość podziwiania pustynno – górskich krajobrazów z grzbietu wielbłąda! Nieziemskie zdjęcia z wakacji gwarantowane! :)

Po pustynnych przygodach przewieziemy Cię do portu, gdzie rozpoczniemy rejs statkiem w kierunku wyspy TIRAN. W rejonie tej wyspy rozciągają się bajeczne rafy koralowe – i tak z południa na północ to: Gordon, Thomas, Woodhouse i Jackson. Pisali o nich już XIX- wieczni brytyjscy podróżnicy, oni też pierwsi sporządzili mapę owego obszaru i nadali im powyższe nazwy.

W miejscu tym nawet najbardziej wytrawni nurkowie znajdą pole do popisu, gdyż głębokość wody dochodzi nawet do 1.800 metrów, a woda jest krystalicznie czysta i przejrzysta.

W trakcie rejsu znajdziesz czas na odpoczynek, kąpiel słoneczną oraz wyśmienitą zabawę z naszą załogą! Skosztujesz również pysznego, orientalnego posiłku (obiad oraz napoje ciepłe i zimne wliczone są w cenę wycieczki). Umożliwimy Ci podwodne zwiedzanie najpiękniejszych raf w okolicach Sharm El Sheikh, zwieńczone snorkelingiem u wybrzeży wyspy TIRAN.

Czy można wymarzyć sobie lepszy dzień na wakacjach?!

Wycieczka YOUR DREAM odbywa się codziennie – zapraszamy!

Warto zabrać ze sobą:

  • okulary
  • chustę do okrycia się typu „arafatka”
  • wygodne obuwie
  • strój do pływania i opalania
  • ręczniki
  • sprzęt do snorkelingu
Za dodatkową opłatą (5 $) w porcie istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu do snorkelingu.

CENA:

  1. Quad jednoosobowy: 40 $
  2. Quad dwuosobowy ; 65 $
  3. Dzieci do 4 roku życia gratis
UWAGA!
Obiad oraz napoje ciepłe i zimne w cenie wycieczki.